راهنمای خرید

سفارش محصولات

پس از انتخاب محصولات و افزودن آن‌ها به لیست خرید. اکنون نوبت به سفارش می‌رسد. برای سفارش محصولات باید وارد صفحه سفارش شوید.

صفحه‌ی سفارش را از چندین روش می‌توانید باز کنید

۱- فشردن دکمه سفارش در صفحه محصولات
۲- فشردن منوی سفارش در بالای صفحات

در صفحه سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال محصولات را باید وارد نمایید. این اطلاعات شامل، مشخصات فردی، آدرس و تعیین محل سکونت، انتخاب نوع ارسال و نهایتا پرداخت هزینه سفارش می‌باشد.
شما با لاگین نمودن در سایت می توانید مشخصات فردی خود را یکبار وارد و در دفعات بعد از آن استفاده نمایید. در این‌صورت دیگر نیازی به وارد نمودن مجدد اطلاعات ارسال نخواهد بود.
همچنین شما با ثبت کاربری و لاگین نمودن می توانید از امکاناتی مانند لیست اقلام مورد علاقه، لیست خرید بعدی و یا مشاهده اقلام سفارش داده شده و لیست تراکنش ها نیز استفاده نمایید.
جهت ثبتنام و یا جهت ورود کاربر به این صفحه وارد شوید.


پرداخت هزینه سفارش

پرداخت هزینه سفارش شد وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی کلرفیل به 3 روش می تواند انجام شود:
۱- پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام می‌شود. برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و به درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت منتقل شوید.

۲-پرداخت آفلاین: اگر اطلاعات پرداخت اینترنتی خود را ندارید می‌توانید به صورت آفلاین هزینه سفارش را پرداخت نمایید. در این روش کافیست به شماره کارت ذکر شده مبلغ مورد نظر را بوسیله اینترنت بانک یا دستگاه خود پرداز و یا بانک واریز نمایید، شناسه پرداخت بانکی را یادداشت و در کادر مربوطه وارد نمایید و نهایتا دکمه خرید رافشار دهید.
۳-پرداخت نقدی: این روش مختص ساکنین شهر تهران می‌باشد. با انتخاب این روش هزینه توسط مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ میگردد. 


ارسال سفارشات

سفارشات به دو طریق ارسال می گردد:
۱-ارسال با پیک موتوری: برای ساکنین شهر تهران سفارشات بوسیله پیک ارسال می‌گردد. هزینه ارسال سفارشات بالای پنجاه هزار تومان رایگان و هزینه ارسال سفارشات کمتر از پنجاه هزار تومان ، 50000 تومان می‌باشد .
۲-ارسال بوسیله پست: ارسال بوسیله شرکت ملی پست انجام می شود. زمانبندی و ایمنی حمل و نقل بر عهده شرکت حامل می باشد.